ایمپلنت فوری دندان

ایمپلنت فوری دندان یک روش جدید و موثر در جایگزینی دندان‌های از بین رفته است. با استفاده از این روش، می‌توانید در روزهای اولیه پس از از دست دادن دندان، به سرعت دندان جایگزین خود را دریافت کنید. در این روش، ایمپلنت فوری به صورت مستقیم در استخوان فک یا ستون فکی جای می‌گیرد و دندان جایگزین را نگه می‌دارد. این روش عموماً برای بیمارانی استفاده می‌شود که به دنبال راهی سریع و موثر برای جایگزینی دندان‌های از بین رفته هستند. استفاده از ایمپلنت فوری دندان به شما اجازه می‌دهد تا در زمان کوتاهی پس از جراحی دندان جایگزین خود را دریافت کنید و به راحتی می‌توانید غذا بخورید و با دوستان خود تعامل داشته باشید.

  • ارائه ضمانت نامه کتبی ایمپلنت به همراه مهر و امضاء دکتر
  • بی حسی بدون درد با جدیدترین دستگاه ICTinjection

جهت مشاوره و اطلاع از انواع ایمپلنت (کره ای – سوئیسی – فرانسوی – آلمانی) و همچنین قیمت و پروسه درمان با شماره 09127023956 تماس حاصل نمایید

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت 11 الی 20

کامپوزیت ونیر

کامپوزیت دندان لایه‌های نازکی هستند که به طور سفارشی از رزین کامپوزیتی و یا سرامیک همرنگ دندان ساخته می‌شوند که همین جنس ها تأثیر در قیمت کامپوزیت ونیر دارند. ونیرها برای افرادی که بین دندان‌های آن‌ها فاصله دارد، کسانی که دندانشان شکسته و یا دندان‌های نامرتبی دارند، انتخابی فوق‌العاده است. این ونیرها با قرار‌گرفتن بر روی دندان باعث بهبود مشکلات دندانی می‌شوند. با وجود این که کامپوزیت ونیر دندان، دندان‌هایی زیبا و مرتب برای شما ایجاد می‌کند، زیر مجموعه دندانپزشکی زیبایی محسوب می‌شود‌. ونیرها علاوه بر زیبایی از سطح دندان آسیب‌دیده نیز محافظت می‌کنند.

راه های ارتباطی و مشاهده نمونه درمان ها

انواع درمان های ارتودنسی

درمان ارتودنسی یکی از روش‌های مؤثر برای ترمیم مشکلات دندانی است که باعث بهبود ظاهر و عملکرد دندان‌ها و فک‌ها می‌شود. دکتر مژگان آزادخواه با استفاده از روش های پیشرفته و مدرن برای رفع مشکلات دندانی با استفاده از ارتودنسی در خدمت همه عزیزان می باشد. انواع درمان های ارتودنسی از جمله ارتودنسی ثابت، متحرک، نامرئی، سرامیکی، لینگوال و دیمون در مطب دکتر آزادخواه انجام می شود. ارتودنسی به شما کمک می کند دندان های شما در موقعیت صحیحی قرار بگیرند و اختلالات دندانی و فکی شما بهبود یابند که اینکار علاوه بر جنبه درمانی، باعث زیبایی چهره شما نیز خواهد شد. با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی و ارتودنسی دکتر آزادخواه، می‌توانید با استفاده از روش‌های پیشرفته، به دندان‌های سالم و زیبا دست یابید.

کلینیک دندانپزشکی دکتر مژگان آزادخواه

دکتر مژگان آزادخواه جراح دندان پزشک، فارغ التحصیل 1375 و ن.پ 57688 دارای 20 سال سابقه در زمینه ایمپلنت (جایگزین دندان های از دست رفته) با گواهینامه معتبر ایمپلنت با سیستم فرانسه، آلمان، سوئیس و کره جنوبی است. كليه كارهاى ايمپلنت همراه با ضمانت نامه كتبى و با استفاده از جديدترين متدها و سيستم هاى روز دنيا توسط ايشان ارائه مى گردد. دكتر آزادخواه مدرك دندانپزشكى ديجيتال (Digital dentistry ) را از دانشگاه تهران در سال ٢٠١٩ و زير نظر آقاى دكتر عليرضا رضايى و آقاى دكتر ركن دريافت نموده است كه دندانپزشكى ديجيتال تحولى نو در علم نوين دندانپزشكى محسوب مى گردد. اکنون دکتر آزادخواه یکی از بهترین دندانپزشکان در تهران است که با ارائه خدمات باکیفیت در خدمت شما است.